MAGIA HAWAJÓW

MAGIA HAWAJÓW To zaawansowany zabieg przeciwzmarszczkowy dla skóry dojrzałej oparty na działaniu składnika Syn-Ake – stanowi alternatywę sla zabiegów wstrzykiwania botoksu. W ciągu dnia twarz wykonując ponad 1500 ruchów angażuje mięśnie leżace pod skórą. W miejscach tych z czasem pojawiają się zmarszczki mimiczne. Zabieg ten opracowany został w celu redukcji mikroskurczów mięśni twarzy i eliminacji zmarszczek mimicznych. Oparty na działaniu aktywnych substancji przeciwzmarszczkowych silnie odżywia skórę i poprawia owal twarzy.

Syn-Ake – to nowej generacji heksapeptyd syntetyczny o budowie cząsteczki podobnej do polipeptydu Waglerine 1, pochodzącego z jadu żmii Tropidolaemus wagleri. Skutecznie neutralizuje mikroskurcze włókien mięśniowych , w sposoób podobny do działania jadu kiełbasianego ( botuliny ) BEZ KONIECZNOŚĆI WSTRZYKIWANIA. Silnie wypłyca zmarszczki mimiczne: linie na czole i szyi, bruzdy na policzkach, niweluje efekt ” opadających ust ” oraz zmarszczki wokół oczu. Efekt wypłycenia zmarszczek mimicznych w wyniku stosowania serum z Syn-Ake ma trwałość od 3 do 6 miesięcy.

Syn-Coll – tripeptyd, stymulujący syntezę kolagenu przez fibroblasty, minimalizuje zmarszczki, intensywnie nawilża i regeneruje. Badania in vitro wykazują zwiększenie produkcji kolagenu o 119% po 82 dniach stosowania preparatu; redukcję głębokich zmarszczek po 3 miesiącach.

Spirulina – to alga o niezwykle wysokiej zawartości protein ( 60% ) bogatych w liczne, wolne aminokwasy ( alanina, arginina, kwas aspartynowy, kwas glutaminowy, glicyna, leucyna, lizyna, metionina, prolina, seryna, walina ). Są one wiodącymi składnikami NMF – naturalnego czynnika nawilżającego skóry, który odpowiada za odpowiednie nawodnienie warstwy rogowej naskórka. do odpowiedniego nawilżenia skóry przyczyniają się również cukry i minerały obecne w spirulinie. Zastosowana w postaci maski, wykazuje wysokie powinowactwo do skóry, dzięki czemu składniki aktywne obecne w spirulinie z łatwością przenikają w głąb skóry. Spirulina jest algą odpowiednią do pielęgnacji zarówno cery suchej i dojrzałej.

Zabieg Magia Hawajów to nowatorska pielęgnacja – rytuał, która ma ogromne efekty. Po dokładnym oczyszczeniu twarzy aplikowana jest maska hydrożelowa oparta na liofilizowanej bioktywnej spirulinie, która bogata w aminokwasy nizwykle silnie odżywia skórę. Maska ta pozostaje na całej twarzy przez ok 40 minut. Kolejne etapy zabiegu skupiają się na zmarszczkach mimicznych oraz bruzdach. Wzdłuż linii zmarszczek nakładane są płatki modelujące, nasączone specjalnym płynem aktywująco-żelującym. Po kilku minutach, płatki są usuwane, a w ich miejsce wprowadzone jest serum z Syn-Ake. Zakończeniem zabiegu jest aplikacja kremu regeneracyjnego. Zabieg natychmiastowo poprawia jakość skóry, która staje się gładka, wyrównana i świetlista.

Serum z Syn-Ake należy stosować po zabiegu codziennie rano i/lub wieczorem do wyczerpania zawartości ampułki. Zaleca się także codzienne stosowanie biomimetycznego kremu z peptydami botox-like.

Długotrwały efekt ” kosmetycznego botoksu ” jest widoczny tylko przy regularnej pielęgnacji domowej z użyciem wskazanych produktów.

Dla uzyskania ciągłości efektu zaleca się powtórzenie zabiegu po 3 miesiącach.